Title Image

Uudised

A-galerii ootab näituseprojekte, millega täita ajalooline Seifiruum aastaks 2020. Oodatud on kõik professionaalsed ning ehte- ja sepakunsti erialaga seotud kunstnikud ja disainerid. 
 
Seif on 5,2 m² suurune ruum, milles toimub näitusetegevus aastast 2005. Seif on võõrustanud loovinimesi erinevatest põlvkondadest ja alati on oodatud ka väliskunstnikud, esindatud on olnud kunstnikud Soomest Austraaliani.
Seifinäituste eesmärk on tutvustada vaatajatele kaasaegset autoriehet laiemas võtmes. Näituste valik toimub konkursi teel.
 
Projektide laekumise tähtaeg on 6. oktoober 2019.
 
Konkursil osalemiseks palume esitada:
 
– projekti kirjeldus
– osaleja(te) CV(d)
– võimalusel projektiga seotud pildimaterjal
– näituse eelistatud toimumisaeg (kuu, kvartal)
 
Taotlused palume tuua või saata aadressile A-galerii, Hobusepea 2, 10133 Tallinn või edastada  aadressile info@agalerii.ee.
 
Näituseprojektide valiku kinnitab Autoriehe OÜ juhatus. Hindamisel võetakse arvesse projektide uudsust, kaalukust ja professionaalsust.
 
Seifiruumi kasutuse eest tasu ei küsita. Kulud, mis on seotud näituse ülespaneku, produktsiooni ja avamisega, katab kunstnik. Näitused vahetuvad nelja nädala tagant.
 
A-galerii näituseruumi (Seifi) plaan on lisatud manusena. Mõõdud joonisel on sentimeetrites. Seifi kõrgus on 315 cm.
Tööde eksponeerimiseks on võimalik kasutada trosse ja magneteid. Ruumis ei ole võimalik teostada värvimistöid ega puurida seintesse. A-galerii pakub omalt poolt võimalust kasutada läbipaistvaid pleksiklaasist ekponeerimiskaste:
1.20x20x20 cm (sisemõõdud 18x18x18 cm), kogus 12 tk
2.35x35x35 cm (sisemõõdud 33x33x33 cm), kogus 5 tk
 
Lisainformatsioon: info@agalerii.ee / +372 646 4101