Title Image

Eritellimused

Eritellimused

Lisaks müügisaalis väljapandud ehetele on A-Galeriil pikaaegne kogemus koostööks nii era- kui ka äriklientidega. Personaalsed eritellimused või suuremahulisemad ostud korporatiivseteks kingitusteks on võimalik teostada kirjutades info@agalerii.ee.

Eritellimusena valminud ehe on hindamatu väärtusega kandjale endale. Nii on võimalik rääkida oma soovidest ja mõtetest, et ehtel oleks just kandjale eriline tähendus, ükskõik kas ehe on mõeldud iseendale või armsale inimesele kingituseks.

Tellimustööna on võimalik kasutada spetsiifilist soovitud vääriskivi, täiendada mõnda olemasolevat komplekti või lihtsalt teha teoks unistuste ehe.

Üks levinumaid ja ka erilisemaid tellimustöid, mida meie kunstnikud täidavad, on kihla- ja abielusõrmused. Ehted, mis sümboliseerivad hingelähedust ja igavikulisust vaid kahe inimese vahel, väärivad samasugust isikupära ning personaalset lähenemist. Eritellimusel valmivate abielusõrmuste puhul piiranguid pole. Valida on kõikide materjalide ja tehnikate vahel. Sõrmused võivad olla klassikalised roosast kullast, moodsad ja erilise pinnatekstuuriga kollasest kullast või sisaldada mitut väärismetalli koos. Isikupära aitavad veel luua pinnatöötlused ja vääriskivid.

Tellimustööde jaoks soovitame tulla A-galerii esinduskauplusesse aadressil Hobusepea 2, Tallinn. Meie galeristid leiavad vastavalt teie visioonile ja soovidele sobivaima ehtekunstniku. Tellimustöödega seotud küsimusi võib esitada ka aadressile info@agalerii.ee.

 

Parandus ja hooldus

A-galeriist ostetud ehted on alati meie juurde tagasi oodatud, kui need peaks vajama hooldust või parandustööd. Kui ehe vajab puhastamist või parandamist, palume tulla esinduskauplusesse aadressil Hobusepea 2. Meie galeristid saavad olenevalt vajaminevast tööst pakkuda teenust ootetööna või vormistada soovitud teenuse tellimuse. Defektsed tooted võtame kohe vastu ja tagastame ehte parandustööks kunstnikule. Muudel juhtudel leiame koostöös kliendi ja kunstnikuga sobiva lahenduse.

Olenevalt hooldus- või parandustöö iseloomust võib teenus olla tasuline. Tasu sõltub töömahust. Rutiinse puhastuse eest on tavapärane tasu 10-15 €, ent keerulisemate parandustööde puhul soovitame esmalt küsida hinnapakkumist.

Meie poole võite ka pöörduda autoriehetega, mis ei ole A-Galeriist soetatud, ent vajavad parandust. Üritame oma teadmistega parimat nõu anda ja vajaduse korral suuname kliendi usaldusväärse kullassepa juurde.