Tagasi Postitatud

A-Galerii x Disainiöö

A-Galerii Disainiöö satelliitide programmis.

Disainiöö nädalal toimuvad galeriis mitmed sündmused, mis haakuvad läbi ehtekunsti perspektiivi festivali selle aastase teemaga, milleks on disaini roll ühiskonnas toimuvate muutuste ja kriisiolukordade lahendamisel. 

E 20.09, kell 18:00 discussion panel REvestlusring TAAS UUS JA TAASKASUTUS EHTES

Jutuajamises jätkusuutlikkust disainist läbi ehtekunsti perspektiivi osalevad ehtekunstnikud Sille Luiga, Andrei Balašov, Urmas Lüüs ja Kaia Ansip. 

K 22.09, kell 17:30 loeng POLIITILISUS EHETES Liina Lelovi ja Valdek Lauriga

Loengus tulevad jutuks nii Lelovi ja Lauri enda loodud ROOSA ILA rinnanõelad kui ka teised näited poliitilistest ehetest ning räägitakse üldisemalt sümbolite muutuvast tähendusest ning seda käivitavatest protsessidest.

R 24.09, kell 17:00 tuurid A-Galeriis ja näitustel SOE SUVI ja TREASURES FROM THE SEA

A-Galerii näitusteprogramm toimub kahel pinnal – SEIF ja AKEN – ning reedel, 24.09 avaneb erakordne võimalus galeriis avatud kaht näitust kogeda koos A-Galerii kuraatori Helle Ly Tombergiga. 

Näituste kohta leiad rohkem infot siit: https://agalerii.ee/naitused/

Lisaks näituse platvormile, tegutseb A-Galerii ka ehtekunsti müügiruumina. A-Galerii riiulites avaneb Eesti ehtekunsti lugu läbi erinevate generatsioonide, vormide ja ideede ning siin saab tutvuda üle saja erineva kohaliku autori loominguga. Selle ilu külluses aitab reedel huvilistel orienteeruda ehtekunstnik Katarina Kotselainen. 

L 25.09, kell 15:00 Marita Lumi kannelseeliku kontsert

Piltide autor on L. M. Kaunissaare.