Näitused

Aknad

AKNAD on A-Galerii vitriingalerii, kus toimuvad näitused nii uue kui ka varem nähtud loominguga loojatelt, kelle lähtepunktiks on kaasaegne ehtekunst.

Tulemas

Saladuste kollektsioon ARKIVET 06.07–27.08.2022

Annachria Zani / Jacqueline Yajing Yao / Yao Tan / Ivar Kaasik / Kai Kiudsoo-Värv 31.08–29.10.2022

Tiina Rajakallio / Muyang Li / Khanya Mthethwa 02.11–02.01.2023

Toimunud

Andrea Auer / Peleg Mercedes Matityahu, Barbara Kisil, Natali Itzhak / Sigrid Kuusk / Tõnis Malkov / HYRV 02.03–18.04.2022 Kolm lugu x Jäljed ajas Aino Kapsta, Keesi Kapsta, Henry Mardisalu, Helen Clara Hemsley, Therese Mørch  14.01–26.02.2022 VARJE PÜÜDES X KÕIKE, MIDA ARMASTAN, ARMASTAN ÜKSINDUSES Erinn M. Cox, Edgar Volkov 27.10–10.01.22 ANDE MEREST Serena Holm, Hanna Liljenberg, Lena Lindahl, Anna Norrgrann, Paula Lindblom, Mona Wallström 25.08–23.10.2021 PUUDUOLEKU HELGUSEST Natascha Frechen, Felicia Mülbaier, Constanza Salinas, Luisa Werner 30.06–14.08.2021 MÖÖDUJA x PEOTÄIS PALVEID x VAKTSIIN BE Dongyi Wu, Hans-Otto Ojaste 28.04–26.06.2021 MYCELIA x QUIETIVO Karin Kent Grundberg, Francesca Locati 03.03–24.04.2021 KAHEKSAJALA ILUAED TÄIS TOTAKAID HÕRGUTISI x MORFOSIS Ulvi Haagensen, Aksel Haagensen, Ihan Toomik, Andreas Kivisild 6.01–27.02.2021 SOMA x SKOLIMOWSKI x TENSING x VALTER Sofia Hallik / SOMA Jewellery, Birgit Skolimowski, Harry Tensing, Ene Valter 26.11.2020–02.01.2021 MORGEN HÄÄL x ILLEND x KIRSS x PAULIN x VILLEMI Maire Morgen Hääl, Leida Illend, Liisbeth Kirss, Margit Paulin, Paul Villemi 29.10–21.11.2020 JELLE x KEDRINA x LILLEMETS x SERGIJENKO Heigo Jelle, Ljubov Kedrina, Bruno Lillemets, Tamara Sergijenko 01.10–24.10.2020 ARRAK x PÄRTELPOEG x PAAL x VOOSALU Tõnu Arrak, Mari Pärtelpoeg, Anu Paal, Ülle Voosalu 03.09–26.09.2020 ARNOLD x LEPIK x NIINEMÄGI x KOSENKRANIUS Georg Arnold, Claudia Lepik, Maarja Niinemägi, Katrin Kosenkranius 06.08–29.08.2020 KIBE x NIEDRE x KUBJA Kristiina Kibe, Jan Niedre, Kai Kubja 09.07–01.08.2020 SUMMATAVET x TUBERG x RANNIK x TALI+SISKA Kärt Summatavet, Kertu Tuberg, Kaire Rannik, Risto Tali, Rait Siska 11.06–04.07.2020 KEDELAUK X TRUUS X OPPAR X PORROSON Annika Kedelauk, Anneli Oppar, Tarvo Porroson, Fred Truus 16.05–06.06.2020 VINN x OJASTE x VEEGEN x LAURITS Raili Vinn, Hans-Otto Ojaste, Katrin Veegen, Kristiina Laurits 20.03–11.04.2020 ARMASTAJAD/LOVERS Vaida Suits, Mart Kekišev, Kairin Koovit, Liina Lelov, Valdek Laur, Adolfas Šaulys, Mari Relo-Šaulys 15.02–14.03.2020 Balašov x Vellerind x Kotselainen Tea Vellerind, Kertu Vellerind, Andrei Balašov, Igor Balašov, Katarina Kotselainen, Kalle Kotselainen 18.01–12.02.2020 KÖÖGARD X KAASIK X PAJUSTE Ive-Maria Köögard, Ivar Kaasik, Jaanika Pajuste 02.12.-31.12.2019

Seif

SEIF on kaasaegse ehte- ja sepakunsti olulisim kohalik näitusepind, mis keskendub professionaalsete ehtekunstnike ja seppade uue loomingu näitamisele.

Tulemas

Well being Katja Toporski 08.06–29.06.2022

CE-Files, I osa Claudia Lepik, Erki-Eric Pillmann 01.07–30.07.2022

Projekt 20202 Hansel Tai 03.08–30.08.2022

Ketli Tiitsar, Flora Vagi 02.09–03.10.2022

Kehakuma II Katarina Kotselainen 07.10–01.11.2022

Leiud Irene Jürna 04.11–29.11.2022

Aastanäitus 2022 02.12–09.01.2023

Toimunud

RASKUS Kadi Kübarsepp 01.04–03.05.2022 Kaaslane Piera Ying-Chu Shih 04.03–29.03.2022 Unistus lendavatest autodest Liina Lelov 11.02–01.03.2022 Vaida Suits 90 14.01.22–08.02.22 A-Galerii aastanäitus MIKROMAAILMAD 01.12.21–10.01.22 AINUEKSEMPLAR Taavi Teevet 29.10–26.11.2021 TASAKAAL Ülle Kõuts 01.10–26.10.2021 SOE SUVI Andrei Balašov 27.08–28.09.2021 HELLAD KOHAD Into Niilo 31.07–24.08.2021 TERA Katarina Kotselainen, Kalle Kotselainen, Jens A. Clausen 02.07–27.07.2021 TULI Ilona Treiman 28.05–29.06.2021 MEREVAIK KUI TALISMAN PUHTAST LOODUSEST Urve Küttner 03.05–25.05.2021 ÕRNAD AHELAD Ulrika Paemurru 06.04–27.04.2021 GAGAAT Nikolai Balabin 05.03–30.03.2021 KALLISKIVID JA MUINASJUTUD Rita-Livia Erikson 05.02–02.03.2021 A-Galerii aastanäitus 2020 08.12.2020–30.01.2021 PIDU KATKU AJAL Kätrin Beljaev 14.11–05.12.2020 UNUND BARBAARSUSE LUMM Indrek Jets 17.10–07.11.2020 TUNDUB, NAGU OLEKS EHE Romualdas Inčirauskas 18.09-10.10.2020 VOORUSE LÄTTED Erle Nemvalts 22.08–12.09.2020 TULE METSA. MINE METSA. OLE METSAS. METSAS. Anne Roolaht 25.07–15.08.2020 AEG Aino Kapsta 27.06–18.07.2020 PIDU ON LÄBI Sille Luiga 29.05–20.06.2020 MUST VESI Edgar Volkov 07.03–30.05.2020 UNESKÕND Krista Laos 08.02–02.03.2020 COSMOGONIES Federica Cogliandro 09.01–02.02.2020 PAPAGOITUBA Anni Kagovere 21.11–31.12.2019 LIIGA PALJU Triin Kukk, Erinn M. Cox 13.09–18.11.2019 METSIK LUGU Ülle Voosalu 02.09–01.10.2019 TITANIUM BALLOONS Hyrv / Kateryna Pishon 09.08–09.09.2019 ALASTI JADEIIT Hansel Tai 05.07–05.08.2019 iTOUCH STORE Darja Popolitova 31.05–01.07.2019 MÄLUKAARDID 25.04–27.05.2019 VALGE, VALGE, MUST. MIDA SAAN ENDALE LUBADA? Andrea Auer 22.03–22.04.2019 KIVID MINU TEEL Keesi Kapsta 16.02–18.03.2019 PAREM HOMME Marita Lumi 30.11–29.12.2018 RANNAVEERIS Raili Vinn 26.10–26.11.2018 PALJU VETT JA VÄHE KULDA Erle Nemvalts 20.09–22.10.2018 MINIMAL-COMPACT Dot Melanin, Dana Seachuga 17.08–17.09.2018 MIND + MAP Sanna Nuutinen, Kaisa Vuorinen 13.07–13.08.2018 Juveel kivide seas Hanna Ryynänen 08.06–09.07.2018 Mõrsja kõduvik Pilvi Tammoja 04.05–04.06.2018 Kunst. Ivar Kaasik 31.03–30.04.2018 TÜHJUS Kadi Kübarsepp 23.02–26.03.2018 Teine elu Harry Tensing 19.01–19.02.2018 JÄÄ – JÄÄ Ilona Treiman 16.12–15.01.2018 OOTUSED Rita Livia Erikson 17.11–11.12.2017 LIGI Maiu Mooses 21.10–13.11.2017 Südamete näitus Jens A. Clausen, Maria Kadarpik, Liina Lõõbas, Urmas Lüüs, Erle Nemvalts, Hans-Otto Ojaste, Anita Porila, Ane Raunam, Anne Roolaht, Liis Tamm, Katrin Veegen, Paul Villemi 22.09–16.10.2017 Süda Anne Roolaht, Harvi Varkki 25.08–18.09.2017 Side by side Chao-Hsien Kuo, Eero Hintsanen 26.06–24.07.2017 NÄORAAMAT/FACEBOOK Kertu Vellerind 26.05–19.06.2017 VALGEL JA MUSTAL Ene Valter 28.04–22.05.2017 TREPIL Ülle Kõuts 31.03-24.04.2017 Kvintett Claire McArdle 03.03–27.03.2017 Garten Mari Pärtelpoeg, Katrin Veegen 3.02–27.02.2017 Kõik ei ole kuld, mis hiilgab Ive-Maria Köögard 09.01–28.01.2017 BERBERIS VULGARIS Kätrin Beljaev 08.12-02.01.2017 (H)aakrik Caius Kull 11.11–05.12.2016 (K)illusioon Anu Paal 14.10–07.11.2016 Säilimisest ja säilitamisest Anna-Maria Saar 16.09–10.10.2016 Jumalannadest Maria Kadarpik 19.08–12.09.2016 Past, Loss, Future Christine Jalio 22.07–15.08.2016 HERBARIUM Wiebke Pandikow 22.06–18.07.2016 PINNAPEALNE Keiu Koppel 28.05–18.06.2016 IHKA Ihan Toomik, Kairin Koovit 29.04–23.05.2016 OMAL AJAL Anni Kagovere 01.04–25.04.2016 58°30’26″N 22°43’37”E Urmas-Ott 04.03–28.03.2016 MOONDED Moonika Kase 05.02–29.02.2016 TERA Mart Kekišev 12.01–1.02.2016 POLÜKROOMNE RISTMIK Tamara Sergijenko 16.12–04.01.16 Luuni / To The Bone Jens A. Clausen 20.11–14.12.2015 Verest ja rauast Urmas Lüüs 16.10–09.11.2015 Vertikaal Mari Relo-Šaulys, Adolfas Šaulys 28.08–21.09.2015 ELEVANT TOAS Pilleriin Jürisoo 31.07–24.08.2015 80 Aino Kapsta 10.07–27.07.2015 Marje Kerem 05.06–29.06.2015 Moonstruck Lisa Kroeber 08.05 – 01.06. 2015 VISA HING VIII Triin Kukk 10.04–04.05.2015 Dolor Getter Ziugand 13.03–06.04.2015 Viis minutit peale kaheksat Krista Laos 13.02–09.03.2015 Motiiv Paul Villemi 16.01–09.02.2015 IVO PROOMANN ISIKUNÄITUS Ivo Proomann 20.12–12.01.2015 RINGID Mari Pärtelpoeg 21.11–15.12.2014 KEHAKUMA Urmas Lüüs, Hans-Otto Ojaste, Paul Villemi, Maria Kadarpik, Jaan Škerin 24.10–17.11.2014 ÜKSHAAVAL Triin (Pukk) Elias 25.09–20.10.2014 KERGUS Kadi Kübarsepp 29.08–22.09.2014 THE WRONG ROOM Ivar Kaasik 02.08–25.08.2014 MÄNGULT/PÄRISELT Keiu Koppel, Margit Paulin 05.07–28.07.2014 PÄEVAST PÄEVA Eilve Manglus 06.06–30.06.2014 A-∞ SÕNADETA LINGVISTIKA Ühisnäitus 05.05–02.06.2014 SEE JA TEINE Jüri Roosa 04.04–28.04.2014 LÄBIPÄÄS Maria Valdma 07.03–31.03.2014 60 NAERVAT KALA Ülle Voosalu 11.02–04.03.2014 WASTE OF TIME Urmas Ott (Hans-Otto Ojaste ja Urmas Lüüs) 17.01–08.02.2014 PUHAS RÕÕM Anne Roolaht 20.12.13–13.01.14 VEED Maarja Niinemägi, Maret Sarapu 22.11–16.12.2013 KORALLI AEG Raili Vinn 25.10–18.11.2013 KAASATUNDMISE VAHENDID Anita van Doorn 27.09–21.10.2013 DYNAMIS Harvi Varkki 30.08–23.09.2013 SADU Kätrin Beljaev 02.08–26.08.2013 ILLUSIOON Kairin Koovit, Ihan Toomik 05.07–29.07.2013 HINGEPAADID Leida Ilo 07.06–01.07.2013 ASSEMBLED Andrei Balašov 10.05 - 03.06.2013 VAHEPEAL Lisa Kröber 12.04–06.05.2013 ARBUUSI TANTS Marita Lumi, Lotte Jürjendal 15.03–8.04.2013 MINU HOMMIKUD Ane Raunam 15.02–11.03.2013 VARGAD Ruta Petronyte 18.01–11.02.2013 PALUS POHLI PUNETAB KAM Kartell 23.11–17.12.2012 AEG AJAS Marje Kerem 28.09–22.10.2012 VALUjOON Margit Paulin 07.09–24.09.2012 IGAPÄEVANE LEIB Ive-Maria Köögard 20.07–18.08.2012 E-MAIL Kertu Vellerind 22.06–16.07.2012 MINU RAND Ene Valter 27.04-21.05.2012 JAAVA KIRJAD Keesi Kapsta 30.03–23.04.2012 VARJEND 2415 Urmas-Ott (Hans-Otto Ojaste ja Urmas Lüüs) 01.03–26.03.2012 LIBLIKAD Merike Balod 03.02–27.02.2012 PÜHENDUSEGA H-LE Kaire Rannik 06.01–30.01.2012 VESI Ülle Kõuts 10.11–05.12.2011 ÜHEGI SÕNATA Aija Kivi 13.10–07.11.2011 AJASTU KAUGUSEL Ester Faiman 16.09-10.10.2011 BETOONIAEG Kunstirühmitus OTSE! 27.05–18.06.2011 TEINE LUGU Andrei Balašov 29.04–23.05.2011 MEREÄÄRSED LOOD 10.03–28.03.2011 VALGE KULD Liisa Pähk 03.02–05.03.2011 FREES Kunstnike rühm Soomest 06.01–31.01.2011 INONOTUS OBLIQUUS Kaire Rannik 28.05–21.06.2010 ANUM Kadi Kübarsepp 04.03–29.03.2010 TOLM Maria Valdma 19.09–12.10.2009 Arseni Mölder 90 Arseni Mölder 18.06–22.06.2009 SAHTELDUSED Katrin Amos 24.04–19.05.2008 SEINAPLAADID JA EHTED Ene Valter 26.04–21.05.2007 LOORBERID Katrin Veegen 29.03–23.04.2007 PARIMA SEIFINÄITUSE KONKURSS