Tagasi Postitatud

Eht(n)e sõnum – kummardus kodumaisele ehtekunstile

Kummardus kodumaisele ehtekunstile – “Eht(n)e sõnum”

Eesti ehtekunstnike paremikku esindav A-galerii kutsub kõiki kodumaisele ehtekunstile kummardust tegema – 14.-18. maini toimuva “Eht(n)e sõnum” üleskutse raames saab A-galeriis enda kõige lemmikumale ehtekunstnikule toreda soovi või mõtte kirjutada – galerii toimetab seejärel kõik sõnumid edasi kunstnikele.

Kirjutised võivad olla pikad ja põhjalikud, kuid ka lihtne “Aitäh!” teeb kindlasti saajale rõõmu. Üleskutse eesmärgiks on tunnustada Eesti imelisi ehtemeistreid ning väärtustada unikaalseid oskuseid, mida iga ainulaadse ehte loomiseks kasutatakse. Tänapäevase elektroonilise suhtluse kiiruse ja massiivsuse taustal on just käsitsi kirjutatud ehtne sõnum see, mis käsitööoskustega loojate imeliste tööde tunnustamiseks enim sobib.

Soovitame juba praegu vaadata üle oma ehtevalik. Ehk leidub seal mõni autori töö, mis on alati hinge läinud ning mille eest oleks alati tahtnud kohe eriliselt tänada, ent pole leidnud viisi või võimalust. Aga miks mitte haarata juhust ja panna kirja ka mõni küsimus, mida autorilt salamahti uurida oled tahtnud.

Siis jääb vaid üle 14.-18. mai A-galeriist läbi hüpata ja mõtted kirja panna. Meie kanname hoolt, et sõnum kunstnikuni jõuaks.

Üleskutse nädalal omavad kuupäevad 17. ja 18. mai veel erilist tähendust, ent sellest peagi täpsemalt!

Teie A-galerii